utworzone przez admin_hs | sie 18, 2020 | Aktualności
Bardzo dobra informacja dla Obligatariuszy serii „W” na końcówkę wakacji. BREWE Leasing wykupiło 21 już emisję obligacji. Inwestorzy już mogą cieszyć się z zainwestowanych środków. Pozostaje nam podziękować za zaufanie i życzyć dalszych udanych inwestycji. Zapraszamy...