utworzone przez admin_hs | sty 24, 2020 | Aktualności
Kolejna emisja obligacji wykupiona. Dobra informacja na początek weekendu dla Obligatariuszy BREWE Leasing. „R”, To kolejna, 17-ta wykupiona w terminie przez Spółkę emisja obligacji. Dzisiaj, zainwestowane rok temu środki są już na kontach bankowych Inwestorów. Teraz...