KOTKAJL INWESTYCYJNY

18.09.2020 | Aktualności

BREWE Leasing jest od lat emitentem papierów wartościowych. Najpierw były to emisje obligacji, a od lipca 2019 roku, KWIT-u Dochodowego. Spółka cieszy się dużym zaufaniem inwestorów. Obecny projekt, z którym zwraca się do rynku inwestycyjnego, to edukacja. Tak powstał KOKTAJL INWESTYCYJNY, który ma być programem spotkań mentorów z inwestorami. Inauguracja cyklu już 22 września o godzinie 19.00. Temat: Historia pieniądza. Gospodarzem będzie: Paweł Zaremba-Śmietański. Skutecznie rozprawi się on z zakorzenionymi na rynku mitami i podzieli swoimi nieszablonowymi wnioskami.

– KOKTAJ INWESTYYJNY, to ukłon w kierunku inwestorów – mówi Arkadiusz Mikłasz, prezes spółki. Nasza spółka cieszy się zaufaniem licznego ich grona. Od lat współpracują z nami powierzając swoje środki i zarabiając razem z nami na leasingu oraz na faktoringu. Ich zaufanie jest dla nas bezcenne. Wszystkie emisje obligacji wykupujemy w terminie. Odsetki są płacone również z należytą starannością – to procentuje, ponieważ grupa wracających do nas inwestorów stale się powiększa – dodaje prezes.

Na dziś BREWE Leasing wykupiło już 21 emisji obligacji łącznie na kwotę 12 612 000 złotych. Zespół BREWE Leasing reaktywował Komercyjny Weksel Inwestycyjno Terminowy, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród inwestorów. 

– Postanowiliśmy się zrewanżować rynkowi. KOKTAJL INWESTYCYJNY – to cykl spotkań z ludźmi, których wiedza i doświadczenia pomogły nam zbudować wiarygodność i zaufanie rynkowe. Pragniemy się tym z Państwem podzielić. Wiemy jak ważny jest dostęp do rzetelnych informacji. Stąd też regularne spotkania naszego zarządu z Wami. Dlatego też np. otworzyliśmy nasz kanał na YOU TUBE, żeby ułatwić dostęp do informacji, ułatwić komunikację z naszą Spółką a teraz program, KOKTAJL INWESTYCYJNY – mówi Arkadiusz Mikłasz. 

Pierwszym autorytetem, który spotka się z internautami, w sponsorowanym przez BREWE Leasing cyklu KOKTAJL INWESTYCYJNY, jest Pan Paweł Zaremba Śmietański. To niekwestionowany znawca rynku inwestycyjnego. Twórca wielu innowacyjnych rozwiązań, z których część stała się później rynkowym standardem. Pasjonuje się kwestiami inwestycji i wycen. 

O czym będzie pierwszy odcinek programu?- Na najbliższym spotkaniu opowiemy o pieniądzu. Temat historii pieniądza wydaje się banalny, ale okazuje się, że jest nie tylko szalenie ciekawy, ale przede wszystkim bardzo pouczający w zakresie rozumienia mechanizmów lokacyjnych. Obecna i spodziewana sytuacja monetarna i budżetowa, a o tym też powiemy, ma kluczowe znaczenie dla przyszłości naszych obecnych finansów. Przy okazji powiemy sobie, czy i dlaczego warto lub nie inwestować w waluty lub trzymać pieniądze na lokatach. Reszty dowiecie się Państwo podczas mojego webinaru – powiedział Paweł Zaremba – Śmietański.