Samochody dostawcze

BREWE Leasing sp. z o.o. wspiera Przedsiębiorców, którzy z różnych względów nie mogą uzyskać finansowania w instytucjach leasingowych z kapitałem bankowym.

W ramach specjalizacji AUTOMOTIVE realizujemy umowy leasingu na samochody dostawcze fabrycznie nowe oraz używane. Nie wprowadzamy ograniczeń odnośnie ceny pojazdów, marki oraz ich wieku. W przypadku pojazdów używanych wymagamy każdorazowo wykonania wyceny przez dedykowanego rzeczoznawcę. Preferujemy pojazdy używane, których wiek nie przekracza 5 lat, a przebieg jest mniejszy niż 200.000 km. Nie mniej jednak możemy udzielić finansowania na pojazdy starsze lub z większym przebiegiem pod warunkiem pozytywnej oceny ich stanu technicznego.

W ramach specjalizacji AUTOMOTIVE przy samochodach dostawczych funkcjonują dedykowane programy finansowania.

Program: DOSTAWCZY BEZ BIK

Program przygotowany z myślą o polskich Przedsiębiorcach, którzy nie uzyskali leasingu w instytucjach z kapitałem bankowym.

W ramach programu „DOSTAWCZY BEZ BIK” realizujemy umowy leasingu operacyjnego na fabrycznie nowe oraz używane samochody dostawcze o DMC do 3,5 t. różnych marek w oparciu o tzw. szybką ścieżkę decyzyjną (wstępna decyzja leasingowa wydawana jest nawet w jeden dzień roboczy). Nie weryfikujemy zapisów w bazach kredytowych (BIK).

Przedmiotem umowy leasingu w ramach tego programu mogą być nowe samochody dostawcze o wartości nie przekraczającej 120.000 zł. netto. i używane samochody dostawcze o wartości nieprzekraczającej 80.000 zł. netto Pod pewnymi warunkami jesteśmy w stanie rozmawiać także o droższych pojazdach.
W pozostałych przypadkach możemy poprosić o zgodę na sprawdzenie baz kredytowych, przenalizować sytuację ekonomiczną przedsiębiorstwa w oparciu o dokumenty finansowe oraz ustanowić dodatkowe zabezpieczenia transakcji.

Program: LEASING ZWROTNY POJAZDÓW

W sytuacji w której w przedsiębiorstwie potrzebne są dodatkowe środki finansowe na prowadzenie działalności gospodarczej, a pojawiają się problemy z uzyskaniem kredytu lub pożyczki bankowej, rozwiązaniem może być leasing zwrotny posiadanego samochodu dostawczego.

W przypadku leasingu zwrotnego przedsiębiorca odsprzedaje środek trwały firmie leasingowej, która następnie udostępnia mu dany przedmiot w ramach umowy leasingu. Po zakończeniu umowy leasingu pojazd staje się ponownie własnością przedsiębiorcy.

W przypadku naszej oferty możemy udzielić leasingu zwrotnego na samochody dostawcze i inne środki trwałe na okres maksymalnie 48 miesięcy. Jesteśmy w stanie uwolnić 60% wartości rynkowej danego przedmiotu leasingu. Wartość rynkowa określana jest na podstawie wyceny dedykowanego rzeczoznawcy. 

W naszym przypadku jest to tzw. leasing płynnościowy. Nie stawiamy ograniczeń co do długości wcześniejszego użytkowania pojazdu. Może to być samochód kupiony przez przedsiębiorcę miesiąc temu, użytkowany dłuższy czas lub pojazd wykupiony z innego leasingu.

Podejmując współpracę z BREWE Leasing sp. z o.o. zyskujesz:

  • Dostęp do szybkiego procesu decyzyjnego.
  • Wymagana jest minimalna liczba potrzebnych dokumentów do decyzji i prosty wniosek leasingowy.
  • Możliwość podpisania umowy on-line lub w miejscu prowadzenia działalności.
  • Wpłatę własną od 0% przy nowych przedmiotach leasingu (wymagana kaucja) lub od 10% (bez kaucji)
  • Atrakcyjne ubezpieczenie komunikacyjne.
  • Dedykowane wsparcie w trakcie trwania umowy leasingu.

Potrzebujesz samochodu dostawczego do firmy?

Skontaktuj się z nami lub złóż bezpłatny wniosek on-line.